UWAGA! Zmiana terminu XI edycji MAS


MAS fot. M. Rabsztyn
fot. M. Rabsztyn

Wstrzymaliśmy oddech na długo w oczekiwaniu na rozwój sytuacji, ale wygląda na to, że musimy przesunąć termin XI edycji MAS.

Ze względu na aktualną sytuację w Polsce oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników i organizatorów zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu XI edycji Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego.

Proces odmrażania gospodarki i powrotu do zwykłego funkcjonowania już się wprawdzie rozpoczął, ale nie wiadomo, jak będzie przebiegać i kiedy się zakończy. Od kilku dni możemy już przebywać w lasach i skałach, ale wciąż istnieje wiele dodatkowych obostrzeń. Nadal obowiązuje zakaz organizowania imprez masowych, do których zalicza się MAS, a także zasady dotyczące zachowania dystansu między ludźmi czy obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Wykorzystajmy ten czas na trening i dobre przygotowanie do Zawodów. Pracujcie nad formą i „bułą”, pamiętając też o „restach”.

O nowym terminie XI edycji MAS damy znać tak szybko, jak tylko wyjaśni się sytuacja i zapadnie decyzja, szczególnie w zakresie zniesienia zakazu organizacji imprez masowych.

Zaglądajcie tutaj na stronę oraz na nasze media społecznościowe, tam będziemy, jak zawsze, informować Was na bieżąco o wszelkich zmianach i nowościach.

Do zobaczenia w skałach!