XI MAS – informacje organizacyjne

Przed nami najdłuższy dotychczasowy Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego. W tym roku znacznie odeszliśmy od formy zawodów znanej z lat poprzednich. Poniżej podsumowanie zasad, lista dróg, po której będziemy się wspinać, oraz regulamin zawodów.

Regulamin i podsumowanie zasad

Przede wszystkim – bezpieczeństwo. Wspinamy się w kaskach, w butach wspinaczkowych, korzystając z atestowanego sprzętu. Do klasyfikacji MAS nie są wliczane drogi pokonane solo!

W tym roku klasyfikowane będą przejścia indywidualne. W związku z tym, z oczywistych względów, nie będzie kategorii mieszanej.

Do klasyfikacji memoriałowej liczą się drogi pokonane od północy 8 października 2020 do 30 października 2020 do godz. 23:59. Najpóźniej do 3 listopada należy złożyć wykaz przejść – przez formularz, który zostanie udostępniony wkrótce.

Każda z dróg (lista dróg memoriałowych poniżej) ma przypisaną punktację. Wynikiem uczestnika jest suma punktów przypisanych do zrobionych przez niego dróg. 

Pełna treść regulaminu XI MAS

Lista dróg

Do klasyfikacji XI MAS liczą się przejścia dróg opisanych w pliku poniżej. Jest to 269 dróg – prawie wszystkie znane nam drogi Andrzeja Skwirczyńskiego.

Lista dróg XI MAS

Zapraszamy do rywalizacji i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!